O nas

Pracownicy

Katarzyna Gierak

Office Manager i specjalista ds. kadr i płac

Absolwentka Wydziału Nauk Politycznych i Dziennikarstwa Uniwersytetu Warszawskiego – specjalizacja Stosunki Międzynarodowe. Ukończyła Podyplomowe Studium...

Natalia Pietrasik

Księgowa

Absolwentka Uniwersytetu w Białymstoku na kierunku ekonomiczno-prawnym oraz Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie na kierunku finanse i rachunkowość. Z księgowością związana jest od ponad czterech lat...

Beata Psujek

Młodsza Księgowa

Absolwentka Uniwersytetu Warszawskiego, kierunku Finanse, Rachunkowość i Ubezpieczenia. Ukończyła studia magisterskie. Swoją przyszłość zawodową i dalszy rozwój wiąże z dziedziną szeroko pojętych finansów.

Ewa Stefankiewicz

Manager Biura/Młodsza Księgowa

Absolwentka Politechniki Radomskiej. Doświadczony pracownik administracyjno-biurowy, specjalista z dziedziny bankowości.

Maciej Maciejczyk

Wsparcie IT

Absolwent Wyższej Szkoły Informatyki Stosowanej i Zarządzania .Informatyk z dziesięcioletnim doświadczeniem. Od konfiguracji sieci, po administracje Oracle. Prywatnie tata dwóch urwisów. Fan FC Barcelona.

, Pracownicy
Aneta Antoszkiewicz

Młodsza Księgowa

, Pracownicy
Patrycja Gierłowska

Starsza Asystentka Księgowej

Absolwentka PWSZ w Koninie kierunku Finanse i Rachunkowość, obecnie studentka studiów magisterskich Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie na kierunku Zarządzanie Finansami Przedsiębiorstwa. Wolne chwile spędza czytając książki i oglądając seriale.

, Pracownicy
Łukasz Kowalski

Specjalista ds. administracji

, Pracownicy
Piotr Kobza

Radca prawny